Učna pomoč v šolskem letu 2020/21

Spoštovani starši!

Tudi v letošnjem šolskem letu 2020/21 omogočamo učencem od 6. do 9. razreda dodatne oblike učne pomoči. Starše vljudno prosimo, da sodelujete s šolo pri različnih oblikah pomoči z namenom, da bi bili učenci uspešni.

Učitelji na šoli redno izvajajo dopolnilni pouk ob ponedeljkih in torkih v času predure,  posamezni učenci pa so vabljeni tudi na individualno in skupinsko pomoč, ki jo izvajajo učitelji.

Dvakrat tedensko poteka individualna in skupinska pomoč za učence 6. in 7. razreda. Izvaja jo socialna pedagoginja, po naslednjem urniku:

• ob ponedeljkih, 1. šolsko uro, v učilnici LUM
  • ob torkih, ob 14ih, v učilnici 6.c

Učencem je na voljo tudi učna pomoč, ki jo izvaja učiteljica, zaposlena prek javnih del, vsak dan po urniku (med 7.30 in 15.30).

Glede na to, da beležimo večje število učencev z učnimi težavami, priporočamo, da svoje otroke vzpodbudite k redni udeležbi na dopolnilnem pouku in učni pomoči.

Hkrati vas obveščamo tudi, da za učence, ki se učne pomoči ne morejo udeležiti v šoli, da je učna pomoč na voljo tudi v Mestni knjižnici Kranj (vsak dan med 14. in 16. uro). Za prijavo in več informacij pokličite v knjižnico (04 201 35 55).