Select Page

Dopoldanske individualne govorilne ure v šolskem letu 2020-2021

 UČITELJ  RAZRED  PREDMET

 

DAN, URA

 

Čebokli Manca odsotna    –
Drol Koblar Mirjana 5. a   Ponedeljek, 2.ura (9.10-9.55)
Dolar Urša 1.b Sreda, 2.ura (9.10-9.55)
Fortuna Mateja 8.a MAT Ponedeljek, 2.ura(9.10-9.55)
Glogovčan Matejka 3. c   Sreda, 5.ura (11.55-12.40)
Glucks D. Monika   GUM Četrtek, 4.ura (11.05-11.50)
Goličič Janečko Andreja 5.c   Četrtek, 3.ura (10.10-10-55)
Jemec Domen      –
Jocif Terčon B.   KEM, NAR Sreda, 3.ura (10.10-10-55)
Josipovič Lea   TJA Ponedeljek,predura (7.30-8.15)
Kajtazović Nejc   ŠPO Sreda, 3.ura (10.10-10-55)
Korenjak Ana   TJA Poned., 3.ura (10.10-10-55)
Košir Jana   ŠPO Sreda, 2.ura (9.10-9.55)
Logar Drago odsoten LUM, TIT  –
Logar Tatjana 3.c   Torek, 3.ura (10.10-10.55)
Longer Andreja 7.b BIO,GOS Ponedeljek, 4.ura (11.05-11.50)
Lukančič Anja 1.a Torek 3. ura (10.10-10.55)
Oblak Damjana 4. c   Petek, 3. ura (10.10-10.55)
OPB učiteljice             Po dogovoru s starši
Pajntar Maja   TJA Petek, 3.ura (10.10-10.55)
Pantović Dijana odsotna    –
Perko Zgonc Ana 2. c   Torek, 5.ura (11.55-12.40)
Pintar Darja 2. b   Četrtek, 3.ura (10.10-10-55)
Piuzi Samo   TIT Torek, 1.ura (8.20-9.05)
Prestor Jana 5.b   Četrtek, 2.ura (9.10-9.55)
Prezelj Boštjan   NI 1,2,3 ; N2N Ponedeljek, 2.ura (9.10-9.55)
Resnik Debevc Darja   GEO, DDE Ponedeljek, 2.ura (9.10-9.55)
Ristič Milena       4.b   Četrtek, 1.ura (8.20-9.05)
Rop Katja   ŠPO Petek, 3.ura (10.10-10.55)
Sever Torkar Jaro 9. b SLJ Petek, 2.ura (9.10-9.55)
Stroj Anja 4. a   Torek, 2.ura (9.10-9.55)
Šubic Martina 9. a MAT, FIZ Ponedeljek, 4.ura (11.05-11.50)
Teran Irena   TJA Ponedeljek, 4.ura (11.05-11.50)
Trampuš Jernej   TIT,LUM Sreda, 4.ura (11.05-11.50)
Verdir Mateja 3. b   Sreda, 3.ura (10.10-10-55)
Zima Anja 4.b   Ponedeljek, 3.ura (10.10-10-55)
Zmrzlikar Ivana 7.a SLJ Ponedeljek, 5.ura (11.55-12.40)
Zupan Katja   MAT Petek, 4.ura (11.05-11.50)
Žavbi Mrak Meta 8.b ZGO, SLJ Torek, 3.ura (10.10-10-55)

Dostopnost