V okviru dobrodelne akcije V Kranju dobro v srcu mislimo je preteklo soboto v starem mestnem jedru Kranja potekal osnovnošolski bazar in dobrodelno kuhanje, ko je podžupanja Manja Zorko prijela za kuhalnico z namenom pomoči družinam v stiski. Skupaj še z nekaterimi drugimi kranjskimi šolami smo za prodajo unikatnih izdelkov, ki smo jih izdelali učenci sami, zbrali 680,74€. Zbrana sredstva bodo namenjena družinam, ki si v prazničnih dneh težko privoščijo obloženo mizo in toplino doma. Vsak prispevek, tudi tisti, ki se zdi majhen, ima velik pomen.

Družinam in posameznikom v stiski lahko še veno pomagamo:

na številko 1919 pošljete sporočilo KRANJ5 in tako donirate 5 €

(Prispevajo lahko uporabniki mobilnih storitev Telekoma Slovenije, A1, Telemach in T2. Pravila in pogoji za sodelovanje pri storitvi SMS-donacija so objavljeni na spletnih straneh www.visitkranj.si in www.kranj.si.)

ali pa prostovoljni prispevek nakažete:

na TRR Društva prijateljev mladine Kranj SI56 6100 0000 5487 540, odprt pri Delavski hranilnici d. d. Ljubljana, s sklicem SI00 500-15112023, koda namena: CHAR , referenca/sklic: V KR DOBRO V SRCU MISLIMO

Hvala.