+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V torek, 30.5. nas je obiskal prav poseben gost. Nekdo, ki si je kot otrok želel postati miličnik, a ga je pot ponesla v čisto druge vode. Naše najboljše bralce je obiskal igralec, glasbenik, učitelj, tabornik in še veliko drugega, Gojmir Lešnjak Gojc. V prijetnem pogovoru z Lucijo in Aleksejem, smo o Gojcu izvedeli ogromno zanimivih stvar in videli, da je res fenomenalen igralec saj se je v sekundi lahko prelevil v strašnega volka in Rdečo kapico. Povedal nam je tudi, kako se že celo življenje uspešno spopada z disleksijo. Podal je nekaj nasvetov našim bodočim igralcem.

Hvala vsem Aljaževcem, ki so s svojimi zanimivimi in hudomušnimi vprašanji popestrili pogovor z Gojcem.

Čestitke prav vsem bralcem, ki so v letošnjem šolskem letu opravili bralno značko. Teh je bilo v letošnjem šolskem letu kar 269. Še posebej pa čestitamo tistim devetošolcem, ki so bralno značko opravili prav vsako leto šolanja. To so naši Zlati značkarji. Bravo!

Le kdo bo naslednje šolsko leto obiskal najboljše bralce? Beri in videl boš! J

Zapisala: Ana Perko Zgonc

Video prispevek – OGLED VIDEA.

Dostopnost