+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Turistično nalogo z naslovom Športne družabne igre smo sedmošolke in osmošolec pripravili, da bi naše vrstnike navdušili nad različnimi športi. Vsak si je izmislil oziroma prilagodil že znano družabno igro in jo pripravil na tematiko športa. S tem želimo spodbuditi naše vrstnike, da je šport dober za naše zdravje in da ni naporen, ampak je lahko zelo zabaven.

Učenci OŠ Jakoba Aljaža smo se v tem času veliko naučili o turizmu, kako privabiti turiste na svojo stran, kako jih navdušiti za določen produkt, pa še o marsičem. Aktivno smo sodelovali pri vsem, zelo smo se potrudili in upamo, da vam je naš načrt dela všeč in da se boste udeležili naših družabnih iger tudi na predstavitvi. Mi že komaj čakamo festival in se veselimo novih dogodkov, ki nas še čakajo v prihodnosti.

Avtorji:

  1. razred: Katarina Grošelj, Nina Bojić, Brina Brovč
  2. razred: Ožbej Klavčič
Dostopnost