+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Produkcijska hiša A Atalanta v sodelovanju z RTV Slovenija pripravlja otroški film z delovnim naslovom Blok 5. Film bo nastal v režiji priznanega režiserja Klemna Dvornika. Njegova bolj znana dela zadnjih let so nadaljevanke V dvoje, Leninov park in Jezero.

Zgodba govori o skupini treh fantov in dveh deklet, ki večino svojega časa preživijo na igrišču, dokler jim odrasli le tega ne vzamejo, ker ga želijo spremeniti v parkirišče.

Za snemanje, ki bo potekalo med poletjem, iščejo otroke stare od 10 do 14 let.

Vsi zainteresirani učenci naše šole se javite v tajništvu do konca prihodnjega tedna, da boste dobili soglasje, ki ga bodo še pred avdicijo morali podpisati vaši starši. Ko bo znan točen termin avdicije, ki bo potekala na naši šoli, pa vas bomo o tem tudi pravočasno obvestili.

Mogoče se prav na naši šoli skriva bodoči igralec/igralka novega slovenskega mladinskega filma?

Dostopnost