+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Spoštovani starši,

skladno z zadnjo okrožnico Ministrstva za izobraževanje znanost in šport vas obveščamo, se od 1. novembra naprej s hitrimi antigenskimi testi (HAG) prostovoljno samotestirajo vsi učenci (od 1. do 9. razreda).

Testiranje se izvede v domačem okolju dvakrat tedensko, zato učencem pripada 10 testov mesečno, ki jih ob predložitvi otrokove zdravstvene izkaznice brezplačno prevzamete v lekarnah.

Testiranje je zelo enostavno, vendar je pomembno, da ga tudi pravilno izvedemo. Predlagamo, da si skupaj z otrokom ogledate filmček na povezavi: https://www.youtube.com/watch?v=Ljc9hG7xsFU  in se skupaj pogovorite, zakaj je tako testiranje potrebno.

Na tem mestu apeliramo na vas, starše, da si še pravočasno priskrbite HAG teste in da se otroci zares samotestirajo na večer pred torkovo vrnitvijo v šolo.

Vnaprej se vam zahvaljujemo za vaše razumevanje, sodelovanje in podporo.

Želimo vam prijeten zaključek počitniških dni in vas lepo pozdravljamo

mag. Lucija Rakovec, ravnateljica

Dostopnost