+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Po večtedenskem usklajevanju nam je uspelo. Na prelepo sobotno popoldne smo se odpravili proti Preddvoru, da preizkusimo kondicijsko pripravljenost letošnjih Mepijevcev. Natovorjeni s polnimi nahrbtniki in z zemljevidi v rokah so iskali prave poti do kontrolnih točk. Kako jim je šlo? Mentorici sva zadovoljni. Kljub vmesnim pozivom k protestu in nekajkratnim poskusom, da bi šli po poti navzdol, namesto navzgor, je vsem uspelo. In to z nasmehom na ustih.

Pogled na zemljevid. Kje smo?
1. kontrolna točka. Napiši, kaj te spravi v dobro voljo!
2. kontrolna točka. Našli smo izvir in nabrali novih moči.
Zdaj gre lažje, samo še naravnost!

3. kontrolna točka, cerkev Sv. Jakoba

Prosces kuhanja kakava na gorilniku, ki nas je pustil na cedilu.

Kje je sever?
Obrnimo zemljevid še tako, da bo usklajen s kompasom.
Moja ekipa 2021/2022 – Z nasmehom novim izzivom naproti.

Koordinatorka programa: Maja Pajntar

Dostopnost