+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Dragi učenci in drage učenke,

Splošna bolnišnica Jesenice nas je zaprosila, če bi za njihove male paciente pomagali pri zbiranju plišastih igrač. Vsakemu otroku, ki je deležen bolnišničnega zdravljenja, podarijo plišasto igračo in diplomico za »junake«. Trenutno pa jim teh igračk zmanjkuje, zato bi bila naša pomoč več kot dobrodošla.

Ker imamo vsi aljaževci tudi dobro srce, vas vljudno vabimo, da v prihodnjem tednu, od 18. do 22. oktobra, v knjigovodstvo ali svojim razrednikom prinesete plišaste igračke, s katerimi se ne igrate več. Vsak darovalec bo za zahvalo dobil zvezdico. Zbrane igračke bomo v novembru poslali v jeseniško bolnišnico in s svojim dobrim delom zelo osrečili bolne otroke!

mag. Lucija Rakovec, ravnateljica

Dostopnost