+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V torek, 12. 10. 21, je v Stražišču pri Kranju potekalo področno tekmovanje v odbojki na mivki.

Z dekleti ( Zarja Ošljak 9.b, Hana Čerin 9.a, Ana Belovič 8.b, Kaja Grubor 8.c, Pia Obran 7.a, Luna Gorše 7.c in Maša Đukić 7.c) smo se na tekmovanje pripravljale v Preddvoru na mivki in v dvorani.

Dekleta so prvo tekmo igrale proti odlični ekipi iz OŠ Matije Valjavca iz Preddvora. Po težkem izgubljenem prvem nizu, smo zbrale vse moči in na koncu suvereno zmagale 2:1 v nizih. Drugo tekmo smo igrale proti OŠ A. L. Linharta. Tudi to tekmo smo gladko zmagale 2:1. Naša dekleta so zelo dobro igro in borbenostjo pometle s težko konkurenco.

Osvojile so zlato medaljo in se s tem uvrstile na državno prvenstvo, ki bo spomladi 2022.

Zapisala vodja in mentor ekipe: Katja Rop

Dostopnost