+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Za našo šolo je šolsko leto 2020/2021 posebno. Praznujemo namreč že 40 let obstoja šole. Koliko spominov, dogodkov, predstav, prvih ljubezni in znanja se je v vseh teh letih zvrstilo! Snovalci zbornika smo, da se ne bi vse to pozabilo, spisali zbornik, ki je pred vami. V njem najdete kronološki zapis pomembnejših dogodkov preteklih 40 let, spomine nekdanjih zaposlenih, nekdanjih učencev, vtise zdajšnjih zaposlenih, pregled tega šolskega leta in še marsikaj se bo našlo, kakor smo zapisali v zborniku – za vsakogar nekaj.Želimo vam prijetno branje.                                                                                                                                                                                                             

snovalci zbornika

ZBORNIK ob 40. letnici delovanja OŠ Jakoba Aljaža Kranj

Dostopnost