+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Želiva se najlepše zahvaliti namestnici ravnatelja gospe Maji Pajntar, vam in vašim sodelavkam ter učencem za prisrčen sprejem v sredo dopoldan. 

Še vedno sva pod vtisom srečanja s predanimi pedagoginjami, posebej se naju je dotaknil pogovor z otroki. Ana, Gent, Nikola, Blenard, Vlatko, Milica, Blerina in Bajram so krasni mladi ljudje, ki imajo srečo, da hodijo na Osnovno šolo Jakoba Aljaža v Kranju.

Navdušena sva nad sistemom tutorstva, ki ga je na vaši šoli razvila profesorica Longer. Moj soprog je še isti dan govoril z vodjo Sektorja za človekove pravice v Ministrstvu za zunanje zadeve, ki je izrazila pripravljenost za delitev dobrih praks v domačem in mednarodnem okolju. Tudi sama razmišljam o možnostih našega nadaljnjega sodelovanja, tako v obdobju, ko bomo še v Albaniji kot potem, ko se vrnemo v Slovenijo.

Prisrčen pozdrav,

Renata Japelj Marmulaku in Peter Japelj

Dostopnost