+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Leto 2020 se izteka, kakršno koli je že bilo.

V mesecu decembru nas je v prejšnjih letih spremljal pester program v šoli, vsako leto smo pripravili novoletni sejem, imeli premiero šolske igrice, novoletni koncert in za konec leta proslavo. Letos nam zaradi situacije omenjenih dogodkov ni uspelo izpeljati. Smo pa v decembru nekoliko popestrili naš vsakdan s pripravo proslave ob dnevu samostojnosti in enotnosti. Naš skupni dosežek – video proslavo –  si lahko ogledate na :

https://youtu.be/3V2fTfCt-7s

(uporaba za potrebe šole)

In ne pozabite:

Tud’ če ‘maš slab dan, daj se nasmej,
dvigni glavo gor, vse bo okej.
Tudi če ne bo tako kot prej,
v sebi čutim, da še boljš’ bo zdej.

(Bepop)

Srečno 2021!

Kolektiv OŠ Jakoba Aljaža Kranj

Dostopnost