+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V sredo 29. 1. 2020, so nas obiskali dijaki strokovne gimnazije Kranj skupaj z ravnateljico gospo Lidijo Goljat in profesorico biologije in kemije Darjo Kramarič. Namen je bil predstavitev Strokovne gimnazije devetošolcem.  V svojo predstavitev so vključili zanimive poskuse na področju biologije in kemije, predstavili pa so nam tudi inovativen projekt spektrometer, ki so ga dijaki izdelali v okviru projekta Podjetnost v gimnaziji, na temo svetlobnega onesnaževanja.

Strokovna tehniška gimnazija ŠC Kranj ponuja svojim dijakom tudi možnost učenja strokovnih področjih računalništva, strojništva in elektrotehnike. Namenjena je fantom in dekletom, ki imajo radi naravoslovje in jih zanimajo tehnična področja in moderne tehnologije.


 

 

Dostopnost