+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Bober je mednarodno tekmovanje iz računalniškega mišljenja, namenjeno osnovnošolcem in srednješolcem. Njegov namen je povečati zanimanje učencev za računalništvo skozi zabaven in poučen način. S pomočjo algoritmičnega razmišljanja, logičnega sklepanja in spretnosti za reševanje problemov učenci rešujejo zanimive naloge, ki si jih lahko pogledate na povezavi (O Bobru, pridobljeno s https://tekmovanja.acm.si/?q=bober/o-bobru).

Primer naloge:

Letos smo tekmovanje prvič organizirali tudi na naši šoli. Tekmovanje je potekalo v četrtek, 14. 11. 2019, udeležilo pa se ga je 10 učencev iz 5. in 6. razredov.

Bronasto priznanje prejmejo:

Maks Demšar, 6. C,
Oskar Kert, 5. C,
David Ilić, 5. C,
Ana Miloradović, 5. C in
Pia Obran, 5. A.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitamo!

 

 

 

 

Dostopnost