+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Planinsko društvo Kranj, katerega del je tudi planinski krožek, ki ga izvajamo na naši osnovni šoli, letos praznuje častitljivo 120. obletnico svojega delovanja (PROGRAM dogodkov). S tem želimo spodbuditi ljubitelje narave in gora k ohranjanju in razvoju slovenske kulture, okolja, prostovoljstva in športa ter posledično tudi narodne zavesti. Z organizacijo planinskih izletov in taborov si vztrajno prizadevamo, da bi ta cilj dosegel čim večji del mlade populacije. Pomemben del zgodovine in trenutnega delovanja društva predstavlja Mladinski odsek PD Kranj, ki je eden najbolj dejavnih v Sloveniji. Vključuje preko 200 otrok iz več kranjskih ter okoliških osnovnih šol in vrtcev.

Pred uradnim vabilom, ki sledi v začetku prihodnjega šolskega leta, vas želimo seznaniti in povabiti, da se nam v soboto, 12. oktobra 2019, pridružite na planinskem pohodu na Krvavec, ki ga bo MOPD Kranj organiziral za učence, ki obiskujejo planinski krožek, njihove starše in ravnatelje sodelujočih osnovnih šol. Vabljeni tudi na ostale dogodke v okviru 120-letnice društva.

VABILO

Dostopnost