+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V soboto, 13. 4. 2019, je na Osnovni šoli Šmarje – Sap potekalo Posamično in ekipno osnovnošolsko državno prvenstvo v šahu do 9 let. Tekmovalo je 35 učenk ter 168 učencev iz 51 osnovnih šol. Našo šolo je odlično zastopalo pet učenk in učencev, in sicer: Lana Jovanović, Juš Batagelj, Bor Podgoršek Dimnik, Aleksej Grubor in Lenart Kurnik.

V hudi konkurenci smo poželi kar nekaj uspehov, vsi Aljaževci so se namreč uvrstili v zgornjo tretjino tekmovalcev. Najbolj vidno pa je 3. mesto učenca Juša Batagelja iz 2. c v kategoriji učencev do 8 let. Za las se nam je izmuznilo še ekipno odličje pri dečkih.

Bravo, Juš! Bravo, Aljaževci!

Iskrena hvala tudi staršem za veliko podporo svojim otrokom.

[Galerija ni najdena]

mentorica Simona Polše Zupan

Dostopnost