+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Teden otroka temelji na obeleževanju Svetovnega dneva otroka, ki ga je leta 1956 priznala Generalna skupščina Združenih narodov, Mednarodna zveza za varstvo otrok (I.V.C.W.) in Mednarodni fond za pomoč otrokom Unicefpa sta od leta 1957 skrbela za obeleževanje tega dne.

Letošnji teden otrok je potekal od 1. do 7. oktobra, tema je bila prosti čas. Prosti čas je pomemben tako za otroka, kot za celo družino. Otroci si ta čas organizirajo po svoje, se družijo s prijatelji, igrajo, plešejo, ustvarjajo. Velikokrat je otrok tudi dolgčas, in je prav tako, takrat nekateri dobijo nove ideje za ustvarjanje, igro,…

Naša šola se je udeležila srečanja, ki je bil v četrtek, 4. 10. 2018 v Domu upokojencev Kranj. Na srečanje se je odpravila skupina petih otrok tretje triade.  V domu nas je pričakalo prijazno osebje in starostniki Doma upokojencev Kranj. Vsaka skupina je dobila kratko besedilo, ga prebrala, s poročanjem so ga predstavili in ta na ta način povedali, kako razmišljajo mladi in kako starejši.

 

Preživeli smo prečudovito dopoldne. Hvala!

no images were found

 

 

Zapisala: Dijana Pantović

 

 

 

 

 

Dostopnost