+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V nedeljo, 19. 3., je na naši šoli potekalo Državno osnovnošolsko ekipno prvenstvo do 15 let. Naša ekipa dečkov je bila na regijskem prvenstvu zelo uspešna, zato je dobila priložnost, da se izkaže še v širšem slovenskem prostoru. In niso razočarali.

Več kot polovico ekipe smo si ‘izposodili’ iz nižje kategorije, do 12 let, tako da so zaigrali naši šestošolci (Juš, Aleksej, Nikolas in Lenart) na čelu z devetošolcem Maksem Demšarjem. Do zadnjega so se borili za najvišja mesta in na koncu med ekipami iz vse Slovenije dosegli zelo dobro 7. mesto. Naslednje leto pa, bogatejši z znanjem in izkušnjami, ciljamo še višje! Čestitamo!

Zahvaljujemo se učiteljici Anamari Mavrin za fotografije in spremljanje učencev.

mentorica Simona Polše Zupan

Dostopnost