+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V petek, 10. 3., je na Osnovni šoli Naklo potekal 6. turnir Ciklusa turnirjev mladih Kranj. Udeležilo se ga je 16 naših učencev, ki so skupaj naši šoli priborili kar 300 točk: Ivan Dimitrijoski, Nikolaj in Nemanja Matej Andrejević, David Gabriel Mendez, Erik Bučan, Enej Kuhar, Uroš in Luka Krasić, Martin in Lenart Kurnik, Samo Oman, Nikolas Ranđelović, Bor Podgoršek Dimnik, Aleksej Grubor, Juš Batagelj in Maks Demšar. Pred drugo uvrščeno Osnovno šolo Matije Čopa zdaj vodimo že za praktično neulovljivih 1150 točk!

Tokrat smo Aljaževci zabeležili novo veliko zmago, saj sta naša učenca prvič osvojila kar dve od treh odličij v skupnem seštevku – Maks Demšar zlato odličje in Juš Batagelj bronasto (obenem je bil najboljši učenec do 12 let).

Čestitamo!

mentorica Simona Polše Zupan

Dostopnost