+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V petek, 11. 11., je na OŠ Matije Čopa potekal 2. turnir Ciklusa turnirjev mladih v šahu. Danes smo dobili uradne rezultate in z navdušenjem vam sporočam, da je naša šola še povečala prednost v skupnem seštevku 16 osnovnih šol, in sicer s 695 točkami vodi za kar 475 točk pred drugo uvrščeno OŠ Naklo!

K uspehu naše šole so prispevali: Rejan Bajrovič, Nemanja Matej Andrejević, Uroš Krasić, Ivan Dimitrijoski, Erik Bučan, Maks Bitežnik, David Gabriel Mendez, Enej Kuhar, Samo Oman, Nikolaj Andrejević, Martin Kurnik, Juš Batagelj, Lenart Kurnik, Nikolas Ranđelović, Aleksej Grubor, Bor Podgoršek Dimnik in Maks Demšar.

Poleg skupnega uspeha je na tem turnirju Maks Demšar iz 9. c znova pobral zlato odličje in povečal vodstvo v skupnem seštevku, najboljši med učenci do 12 let pa je bil Nikolas Ranđelović iz 6. a. Čestitamo!

Mentorica Simona Polše Zupan

Dostopnost