Spoštovani učenci in starši!

Obveščamo vas, da bo v šolskem letu 2022-2023 na naši šoli za učence drugih narodnosti potekal dopolnilni pouk maternega jezika za BOSANSKI JEZIK.

Pouk bo izvajala učiteljica Mirela Rahić-Galijašević.

Pouk je za učence brezplačen, potekal bo vsako sredo ob 16h  v učilnici za matematiko, z začetkom v sredo, 5. 10. 2022. Pouk se bo izvajal 2 šolski uri na teden.

Učenci se z učiteljico Mirelo Rahić-Galijašević 5. 10. 2022 ob 16h dobite v avli šole.

Prijavnice učenci dobijo pri svetovalni delavki Lidiji Hožič ali pri učiteljici Mireli Rahić-Galijašević na prvem srečanju.

Vse zainteresirane učence vabimo k vključitvi.

Spoštovani učenci in starši!

Obveščamo vas, da bo tudi v šolskem letu 2022-2023 za učence drugih narodnosti na naši šoli potekal dopolnilni pouk maternega jezika za SRBSKI JEZIK.

Pouk je za učence brezplačen, potekal bo vsak torek ob 16h  v učilnici za matematiko. Pouk bo izvajala učiteljica Nevena Stupar.

Prvo srečanje bo potekalo v torek, 13. 9. 2022. Učenci se z učiteljico Neveno Stupar ob 16h dobite v avli šole.

Prijavnice učenci dobijo pri svetovalni delavki Lidiji Hožič ali pri učiteljici Neveni Stupar na prvem srečanju. Izpolnjene prijavnice oddajte na prvem srečanju učiteljici Neveni Stupar.

Vse zainteresirane učence vabimo k vključitvi.

9. 9. 2022                                               Lidija Hožič, šolska svetovalna služba