+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V petek, 27. 5. 2022, smo s posameznimi učenci od 6. do 9. razreda, ki so v letošnjem šolskem letu na naravoslovnih tekmovanjih uspešno izkazali svoje znanje, obiskali ljubljanski mednarodni ZNANSTIVAL. Pridružili so se nam tudi učenci 2. in 3. razreda, ki obiskujejo naravoslovni krožek.

V Ljubljano smo potovali z dvonadstropnim vlakom in se ob prihodu posladkali s sladoledom. Spremljali smo otvoritev festivala, na kateri je nastopil tudi Adi Smolar. Z zanimanjem smo opazovali poskuse, ki so jih na različnih lokacijah po središču Ljubljane predstavili mnogi strokovnjaki in ljubitelji naravoslovja. Z mlajšimi učenci smo obiskali še Hišo eksperimentov, ki je navdušila prav vse. Prav gotovo se še vrnemo!

Učiteljice spremljevalke: Simona Ostović, Mateja Fortuna, Zdravka Rihtaršič in Anja Koželj

Dostopnost