+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V petek, 6. maja 2022, se bodo učenci 7. razreda odpravili na naravoslovni tabor v CŠOD Radenci.  

Tabor bo potekal do ponedeljka, 9. maja 2022, potem pa bodo učenci, ki se bodo udeležili tabora, zaradi vikend programa ostali doma še 2 dneva do srede, 11. maja, in se potem vrnili v šolo v četrtek, 12. maja. 

Zbor v petek, 6. 5. 2022, je ob 7.45 uri na ploščadi pred glavnim vhodom v šolo. Sledi vožnja z avtobusom do Kočevja, kjer bomo obiskali pokrajinski muzej, in potem naprej proti reki Kolpi in domu CŠOD Radenci. Malico boste učenci dobili v šoli, kosilo pa boste imeli v domu CŠOD.  

UČITELJI spremljevalci: Ana Korenjak, Katja Rop, Jana Košir in Boštjan Prezelj (vodja tabora) 

Več informacij si lahko preberete v priloženem dokumentu.

Dostopnost