V torek, 15. 2. 2022 bo zimski športni dan za učence 6. in 7. razredov.

V sredo 16. 2. 2022 bo zimski športni dan za učence 8. in 9. razredov.

Učenci lahko izberejo med naslednjimi dejavnostmi:

• SMUČANJE (potrebna lastna oprema: smuči, pancarji, čelada in smučarska oblačila)
  • TEK NA SMUČEH (možna izposoja tekaške opreme v šoli- število omejeno. Učenci morajo biti oblečeni v topla zimska smučarka oblačila, kapo, šal, rokavice in toplo obutev).
  • POHOD (učenci naj bodo oblečeni večplastno, imeti morajo primerno zimsko obutev za hojo po snegu, kapo, šal in rokavice)
  • DRSANJE (učenci morajo imeti svoje drsalke in topla zimska oblačila, kapo, šal, rokavice ter toplo obutev).

Točne lokacije posamezne dejavnosti, zbori, odhodi in prihodi, bodo naknadno objavljeni na spletni strani šole, izobešeni bodo tudi na oglasni deski v šoli in na vratih telovadnice. Poleg tega učenci vse informacije dobijo od športnih pedagogov na uri športa.

Vodja športnega dne: Katja Rop