+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Petošolci smo se 13. 9. 2021 končno odpravili v letno šolo v naravi v Savudrijo. Do zadnjega smo držali pesti, da zares gremo, saj sta zaradi korona situacije odpadla že tabor v tretjem in zimska šola v naravi v četrtem razredu. Tokrat pa smo zmagali mi in naša močna želja in volja.

Prvi dan smo se na poti v Savudrijo ustavili v Škocjanskem zatoku, kjer smo z daljnogledom in s prostim očesom opazovali različne vrste ptic, govedo, konje, kuščarje, želvo, žabe, ribe…

V Savudriji smo veliko plavali (in še izboljšali naše plavanje), skakali v vodo, se vozili s supom, opazovali morsko obalo, izpolnjevali morski dnevnik, lovili rakce, se naučili ples Jerusalema, barvali kamne, izdelovali ladjice iz papirja, imeli filmski večer, najboljši žur na bazenu ter prav vsi osvojili konjičke ter delfinčke. Učenci in učitelji smo se imeli nepozabno!

Več si lahko pogledate v galeriji.

Manca Čebokli

Dostopnost