+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V ponedeljek, 6. septembra smo se učenci osmih in devetih razredov z avtobusom odpeljali v Škocjanske jame in v Lipico. V vseh kraških jamah, tudi v Škocjanskih, je stalna temperatura približno 12⁰C, ne glede na letni čas, zunaj pa se je živo srebro povzpelo kar na 25⁰C. Skozi jame smo se sprehodili v malo več kot eni uri. Na koncu nas je čakalo še okoli 300 stopnic, bilo pa je vroče za umret. Na srečo učitelji niso preveč težili, saj smo bili kar pridni.

Po malici nas je avtobus odpeljal še v Lipico, kjer smo si ogledali najplemenitejše konje, lipicance. Končno smo po dveh letih odšli na ekskurzijo. Mogoče prihodnjič predlagam izbiro hladnejšega dne. Sicer pa je bil izlet zelo prijeten, spodaj prilagam še nekaj slik.

Zarja Ošljak 9.B

Dostopnost