Za lažje razumevanje programa eAsistent (prijave, gesla, pomoč) smo vam pripravili povezave do video navodil.

Kako se kot starš prijavim v eAsistenta? Kako kot starš pridobim svoje prijavne podatke? Kako kot starš pridobim novo geslo če sem pozabil geslo?

Kako uporabim varnostno kodo in izberem način komunikacije s šolo?
Varnostno kodo starši lahko dobijo v šoli v fizični obliki ali pa preko e-poše. Z varnostno kodo lahko urejate verifikacijo svojih osebnih podatkov kot tudi paketa eAsistenta (osnovni-brezplačni, PLUS paket – plačljiv).

Kako moj otrok lahko pridobi prijavne podatke za vstop v eAsistenta in e-učilnic?
Vsak starš lahko v svojem profilu eAsistenta uredi prijavne podatke v eAsistenta za svojega otroka.

Povezava do prijavnice eAsistenta (za tiste ki bi jo vseeno potrebovali – izpolnite in pošljete na eAsistenta):
POVEZAVA-PRIJAVNICA

V primeru vprašanj glede paketov v eAsistentu pišite na: starsi@easistent.com

Telefonska številka za pomoč uporabnikom glede eAsistenta: 01 777 33 99