+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Spoštovani g. Povšin,

pred kratkim je minilo pet let od vašega prihoda na OŠ Jakoba Aljaža Kranj. V tem času ste se spoprijeli s številnimi izzivi. Šola, kuhinja in bazen so bili že pred leti močno potrebni prenove. V svojem mandatu ste poskrbeli, da se je izvedla energetska prenova stavbe, prenovljena je bila kuhinja, uredila se je knjižnica, delno se je popravil bazen, uredili so se zasilni izhodi, popravkov so bile deležne tudi številne učilnice in kabineti, postavljena je bila učilnica na prostem in še bi lahko naštevali; nadvse uspešni pa ste bili tudi pri pogajanjih z občinskimi uslužbenci.

Za vaše delo se vam iskreno zahvaljujemo in vam na vaši novi poti želimo veliko zadovoljstva in uspehov!

Svet zavoda OŠ Jakoba Aljaža

Dostopnost