+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V času pouka na daljavo od 1. 4. 2021 do  vključno 9. 4 2021 bo organizirano nujno varstvo za učence, katerih oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski, Policiji in v poklicnih gasilskih enotah. Odlok določa, da se zaposlitev staršev ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca (drugi odstavek 2. člena), kar pomeni, da morajo starši (oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec) šoli predložiti ustrezno potrdilo o zaposlitvi. 

Jože Povšin

ravnatelj

POTRDILO DELODAJALCA

Potrdilo delodajalca za uveljavljanje pravice do nujnega varstva otrok

Dostopnost