+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Spoštovani starši,

ministrstvo za šolstvo nas je z okrožnico obvestilo, da bo pouk od ponedeljka, 9. 11. 2020, potekal za vse učence od 1. do 9. razreda na daljavo. Pouk na daljavo bo potekal najmanj en teden, nato bodo ponovno preučili situacijo.

Natančnejša navodila o poteku pouka na daljavo vam bodo posredovali razredniki.

Radi bi vas še obvestili, da varstvo otrok zaradi odrejene karantene ali druge zunanje objektivne okoliščine nezmožnosti obiskovanja šole do vključno 5. razreda osnovne šole lahko šteje kot višja sila zaradi obveznosti varstva. V tem primeru morate obvestiti delodajalca najpozneje v treh dneh od nastanka tega razloga. Delodajalec mora v postopku uveljavljanja povračila nadomestila plače, ko delavec ne more opravljati dela zaradi višje sile zaradi obveznosti varstva, vlogi priložiti tudi izjavo delavca o obstoju okoliščin, ki vplivajo na nastanek višje sile (tretji odstavek 61. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID – 19 (Uradni list RS, št. 152/20).

Bodite zdravi.

Vodstvo šole

Urnik za videokonference 9. – 13. november 2020

Dostopnost