Zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in preprečevanja prenosa okužb s SARS-CoV-2 se bo začasno, v tednu od 19. 10. 2020 do 23. 10. 2020, pouk (na ravni cele države) izvajal prilagojeno, in sicer:

Učenci od 1. do vključno 5. razreda se bodo izobraževali v šoli.

Učenci od vključno 6. do 9. razreda se bodo izobraževali na daljavo.

Jutranje varstvo in podaljšano bivanje se bo za učence od 1. do 5. razreda izvajalo po urniku. Za prehrano učencev v šoli bo poskrbljeno.

Interesne dejavnosti pod mentorstvom učiteljev:
– za razredno stopnjo se bodo izvajale prilagojeno, samo za učence istega oddelka, o načinu izvajanja vas bodo obvestili mentorji,
– za  predmetno stopnjo pa se v času pouka na daljavo ne bodo izvajale.

Interesne dejavnosti zunanjih izvajalcev se do nadaljnjega ne bodo izvajale

Neobvezne izbirne vsebine na razredni stopnji se bodo izvajale prilagojeno, samo za učence enega oddelka. O spremembah vas bodo obvestili učitelji izvajalci.

Na predmetni stopnji se izbirne vsebine izvajajo po urniku.

Od 26. 10. 2020 do 30. 10. so jesenske počitnice. O morebitni spremembi načina izvajanja pouka po jesenskih počitnicah boste pravočasno obveščeni.

Jože Povšin

ravnatelj