+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

NAGRADNI NATEČAJ “GALERIJE BOŽIDAR JAKAC”

za osnovnošolske ustvarjalce #OSTANIDOMA …… in ustvari cvetoče krošnje

 

Nariši, naslikaj ali odtisni grafiko z motivom: CVETOČE KROŠNJE (ki jih gledam skozi okno). Ustvarjaš lahko v eni ali več barvah, tehnika pa med sabo lahko kombiniraš.
Pri ustvarjanju si lahko pomagaš z IDEJAMI ZA USTVARJANJE, ki smo jih pripravili v Galeriji “Božidar Jakac”.

Do vključno 26. APRILA 2020 izdelke (ob pomoči staršev) fotografiraj oz. poskeniraj in pošlji na e naslov  info@galerija-bj.si , ali jih objavi na svojem INSTAGRAM profilu in na objavi označi GBJ ( @galerijabj ).

Ne pozabi pripisati razred in kraj od koder prihajaš! Z pošiljanjem fotografij oz. označitvijo GBJ na INSTAGRAMU se strinjaš, da Galerija “Božidarja Jakca” fotografijo javno objavi na družbenih omrežjih in v medijih.

Več o galeriji in natečaju najdeš na spletni strani: www.galerija-bj.si

NATEČAJ JE NAMENJEN UČENCEM OD 1. DO 9. RAZREDA. Po zaključku natečaja bomo izbrali ŠEST najboljših izdelkov (po DVA iz vsake triade OŠ), nagrajenci pa bodo prejeli magnet z motivom iz zbirke GBJ in družinsko vstopnico za ogled galerije “Božidarja Jakca”.

HITRO ZAVIHAJ ROKAVE, PRIPRAVI BARVE IN SE PREPUSTI USTVARJALNOSTI!

 

NAGRADNI NATEČAJ CVETOČE KROŠNJE

Dostopnost