+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V četrtek, 12. 12. 2019, je na Osnovni šoli Jakoba Aljaža potekal Novoletni sejem od 17. do 19. ure.

Udeležilo se ga je veliko učencev, učenk, staršev, tet,     stricev … Na sejmu smo prodajali različne izdelke od čaja, nakita, voščilnic…, do pokovke, srečk, slaščic … Zato smo zbrali veliko denarja, ki ga bomo namenili za naš šolski sklad. Skupina učencev je sestavila plesno točko. Učenci in učenke so se zelo dobro naučili ples. Mentorica je bila Nina Hvala. Poleg plesne točke je na novoletnem sejmu potekala tudi predstava Čarovnik iz Oza, ki so jo zaigrali učenci dramske skupine. Mentorji so bili Ana Perko, Anja Stroj in Jaro Sever Torkar. Tam je bil tudi srečolov, na katerem ste preizkusili srečo. Ob 19.00 se je novoletni sejem končal.

Datum: 1. 1. 2020

Avtor: Brina B.

 

Dostopnost