+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Šolsko leto se približuje koncu in z njim tudi šahovska dejavnost na šoli. Kot vsako leto so se učenci pomerili v tem, kdo je najboljši na Osnovni šoli Jakoba Aljaža. Šolskega šahovskega prvenstva, ki je potekalo v soboto, 18. 5., se je udeležilo 17 pogumnih šahistk in šahistov.

Tudi letos je naslov prvaka ubranil izjemni Maks Demšar iz 5. c. Drugi najboljši na šoli in prvi med najmlajšimi je bil Lenart Kurnik iz 2. c, tretje mesto na šoli in drugo med starejšimi učenci pa je osvojil Luka Bujanović Kokot iz 6. b.

Drugo mesto med mlajšimi učenci je pripadlo Alekseju Gruborju in tretje Boru Podgoršku Dimniku, oba sta iz 2. c. Vse rezultate in fotogalerijo si lahko ogledate na povezavi.

Čestitke vsem sodelujočim in se vidimo prihodnje leto!

Mentorica Simona Polše Zupan

KONČNI REZULTATI

no images were found

Dostopnost