+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V soboto, 15. 12. 2018, smo se mladi planinci odpravili na planinski pohod po Krasu. Po lahki označeni poti smo se sprehodili do čudovitih spodmolov Velega Badina, ki v višino merijo tudi do 17 metrov in kjer je v času gnezdenja redkih vrst ptic dostop prepovedan. Nato smo se po poti, ki pelje pod naravnim mostom, povzpeli do Orlovega gnezda, kjer se nam je odprl razgled na stene Velega Badina in del Istre. Razgledna pot na gričevje primorskega Krasa nas je nazadnje peljala še mimo kapele sv. Kvirika do naše končne točke, kjer nas je počakal avtobus.

Celo pot nas je grelo sonce, imeli smo se lepo in vsi skupaj že nestrpno čakamo naslednji izlet.

no images were found

 

 

SPREMEMBA ODHODA: Planinski izlet na Veliki Badin je prestavljen na naslednjo soboto, to je 15.12. 2018.

VABILO: POHOD NA VELI BADIN

Dostopnost