+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Spoštovani učenci, njihovi starši, učitelji ter ostali uslužbenci šole!

V torek, 2. 10. 2018, bomo imeli zbiralno akcijo papirja. Akcija bo potekala od 7.45 do 16.00 (za šolo bo, kot vsako leto, postavljen velik kontejner).
Prepričana sem, da se vam ga je od zadnje akcije nabralo veliko. Zaradi lažjega in hitrejšega tehtanja vas prosimo, če je le v vaši moči, da papir zvežete ali zlepite z lepilnim trakom. Razredi bodo med seboj tekmovali, ni pa cilj le v tekmovanju, ampak predvsem v zdravem in odgovornem odnosu do narave. Denar od zbranega papirja bomo namenili v šolski sklad (za nakup igral, dodatne opreme, didaktičnih iger, pomoč pri plačilu šol v naravi itd.).
V primeru dežja bomo akcijo prestavili na lepše vreme.

Do torka, lep eko pozdrav!

Vodja: Anja Stroj

 

Dostopnost