Spoštovani starši!

Tudi v letošnjem letu Ministrstvo za izobraževanje in znanost Republike Makedonije omogoča izvedbo programa poučevanja makedonskega jezika za otroke, ki živijo v Republiki Sloveniji. V šolskem letu 2018/2019 bo makedonščino učila Snežana Katarova.

Dopolnilni pouk makedonskega jezika in kulture bo potekal na Osnovni šoli Jakoba Aljaža, Ulica Tončka Dežmana 1, Kranj, vsak torek, od 15. 00 do 17.30. Pouk je za učence brezplačen.

Ob zaključku šolskega leta učenci prejmejo spričevalo o končanem razredu, ki ga izda Ministrstvo za izobraževanje in znanost Republike Makedonije in Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport Republike Slovenije.

Uvodni sestanek z učenci in s starši bo na Osnovni šoli Jakoba Aljaža, v torek, 11. 9. 2018, ob 16. uri. Dobimo se v šolski avli.

Srečno in uspešno v novem šolskem letu 2018/2019!

Izvajalec: Snežana Katarova

E-pošta: katarova.snezana@gmail.com