+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

V petek, 11. maja, nas je ob zaključku Bralne značke obiskal pravljičar Franci Rogač. Mlajšim učencem, ki so opravili bralno značko, je dan popestril s srčno in zabavno predstavitvijo svojega dela ter jim pokazal, kako v domišljiji nastane pravljica. Učencem od 6. do 8. razreda pa je predstavil svojo pretresljivo življenjsko zgodbo, ki jo je opisal tudi v knjigi Ključ brezdomca. Verjamem, da nihče ni ostal ravnodušen.

no images were found

.

Ob zaključku sezone Bralne značke (ne pa tudi branja) čestitam vsem vam, ki ste bralno značko opravili, še posebej pa ‘zlatim značkarjem’, ki so ostali zvesti knjigi vseh devet let šolanja. To so: Fjolla Ademaj, Adrijana Aničić, Milena Apostolova, Ile Dimitrov, Adrijana Hrnjaz, Samra Mehulić in Tara Tofaj.

Med počitnicami pa vam želim veliko dobrih knjig in sprostitve!

 

Koordinatorica Bralne značke na šoli

Dostopnost