+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Spoštovani!

 

Na OŠ Jakoba Aljaža Kranj vsako leto v mesecu decembru pripravimo božično-novoletni sejem, na katerem prodajamo praznične dobrote in izdelke, ki jih naredijo učenci in učitelji, ter pripravimo srečelov.

Izkupiček od prodanih izdelkov in srečk gre v šolski sklad, ki finančno podpira  nadstandarden program šole (nakup igral, tekaških smuči …), podpira programe za nadarjene učence in pomaga socialno šibkejšim učencem.

 

Prosimo Vas, da nam za srečelov prispevate vaše reklamne izdelke do petka, 7. 12. 2017. Z vašim prispevkom bomo lažje uresničevali poslanstvo šolskega sklada.

 

Vabljeni ste, da se nam na božično-novoletnem sejmu, ki bo potekal v četrtek, 14. 12. 2017, ob 17. uri, pridružite.

Iskrena hvala za vso vašo pomoč.

 

Učenci, učitelji OŠ Jakoba Aljaža Kranj ter ravnatelj Jože Povšin

Dostopnost