+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

‘Petek trinajsti’ je bil za naše šahiste srečen oziroma uspešen dan. V petek, 13. 1., je namreč na Osnovni šoli Simona Jenka potekal 4. turnir Ciklusa turnirjev mladih Kranj. Udeležilo se ga je 17 naših učencev: Ivan Dimitrijoski, Rejan Bajrovič, Maks Bitežnik, Erik Bučan, Nikolaj Andrejevič, Luka in Uroš Krasić, Martin in Lenart Kurnik, Enej Kuhar, Bor Podgoršek Dimnik, Samo Oman, Nikolas Ranđelović, Aleks Lončarević, Aleksej Grubor, Juš Batagelj in Maks Demšar.

Maks Demšar je znova zmagal v absolutni kategoriji, Juš Batagelj je bil najboljši do 12 let in Uroš Krasić najboljši do 9 let. Tudi drugi so dosegli lepe uvrstitve, bodisi v skupnem seštevku ali pa osebne in prispevali k še večji prednosti naše šole s 1260 točkami. Vsem čestitamo!

Mentorica Simona Polše Zupan

Dostopnost