To šolsko leto je res posebno leto, sploh za našo šolo. Praznujemo 40 let delovanja.

Kljub delu na daljavo, sestankom preko videokonferenc, karantenam… nam je uspelo narediti film in Aljažkov zbornik ob tem jubileju. Oboje ja nastalo z veliko dela in truda učiteljev šole, ki smo pri tem projektu sodelovali.

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo vsem ravnateljem (zdajšnjemu in bivšim), učiteljem (delovnim in upokojenim) ter bivšim in zdajšnjim učencem za prispevke v zborniku in filmu.

Danes bomo zaokrožili naše praznovanje z rojstnodnevno torto.

Zahvala tudi ostalim delavcem, ki so prispevali svoj delež pri pripravah in izvedbi zabave,  ki je prilagojena vsem zahtevam  »mehurčkov«.

Veselo praznovanje!

snovalci filma in Aljažkovega zbornika

“Tistega lepega šolskega dne” – dokumentarni film ob 40. obletnici OŠ “Jakoba Aljaža Kranj”