+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Aljaževci tudi v dežju in mrazu zelo uspešni  na področnem tekmovanju v atletiki

V četrtek, 30. 5. 2019, je na štadionu v Kranju potekalo področno tekmovanje v atletiki. Naši učenci so bili kljub slabemu vremenu in slabim pogojem zelo uspešni. Osvojili smo zlato, srebrno in bronasto medaljo.

• Hana Čerin je osvojila zlato medaljo v metu vortexa pri mlajših učenkah,
  • Aldin Jakupović je osvojil srebrno medaljo v teku na 60 metrov pri mlajših učencih,
  • Adnan Suljić je osvojil bronasto medaljo v teku na 60 metrov pri starejših učencih.

no images were found

Vsi trije učenci se bodo uvrstili na državno prvenstvo, ki bo potekalo v sredo, 5. 6. 2019, v Žalcu.

Zaradi zelo slabih pogojev in možnosti hudih poškodb smo se športni pedagogi odločili, da učenci ne bodo tekmovali v skoku v daljino in višino.

Gregor Kadivec zato danes ni nastopal, vendar pa se bo zaradi zelo dobrega rezultata, ki ga je osvojil na občinskem tekmovanju, uvrstil na državno prvenstvo.

Tudi ostali naši udeleženci so bili zelo uspešni.