+386 4 2801 510 info@os-jakobaaljaza.si
Select Page

Aljažkov dan – 20. 6. 2024

Na Aljažkovem dnevu v četrtek, 20. 6. 2024, s pričetkom ob 17. uri, so učenci nastopali na avdiciji Aljažek ima talent, obiskala nas je skrita gostja Maja Zupan (Miss Slovenija 2017), imeli smo vrsto ustvarjalnic (fotoaljažnico, poslikavo obraza in majčk, haiku poezijo …), »uradni« izid našega šolskega časopisa, v luči ponovne uporabe smo pripravili izmenjevalnico oblačil in igrač, skakali smo na napihljivih igralih, pomerili smo se v šahu, košarki in nogometu, posadili smo drevo »dobrega sodelovanja«, s srečelovom, ki smo ga pripravili ob pomoči naših sponzorjev, smo zbirali sredstva za šolski sklad, zato je imel dogodek tudi dobrodelno vrednost, šolska kuhinja je poskrbela, da želodčki niso bili lačni, v sodelovanju z Zavarovalnico Triglav in Butan plinom pa smo v luči skrbi za trajno mobilnost poskrbeli za brezplačni servis koles vseh zainteresiranih krajanov KS Huje in KS Planina. Prireditev smo pripravili skupaj ob sodelovanju s KS Huje in KS Planina.

Video:

Foto: Fotogalerija

Aljažkov dan: 16.6.2022 (Arhiv)

Dostopnost