V četrtek, 3. decembra., je za vse učence naše šole potekal tehniški dan. Učenci so pekli pecivo in piškote, izdelovali božično-novoletne voščilnice in razne okraske, s katerimi so okrasili svoje domove.

Kako je uspelo učencem razredne stopnje, si lahko ogledate spodaj.

Četrtošolci in petošolci pa niso samo oblikovali izdelkov z božično-novoletno tematiko,  ampak so imeli še eno nalogo. Učenci so voščilnice s posvetilom izdelovali s prav posebnim namenom in te so že dosegle lastnike.

Takole so zapisali:

NAŠE VOŠČILNICE ŽE RAZVESELJUJEJO!

S skupnimi močmi smo opravili dobro delo – z našimi voščilnicami so že obdarovani oskrbovanci  doma upokojencev na Planini. Lepe misli, ki jim bodo polepšale praznike ter hkrati vlile nekaj upanja, da bodo zdravstvene razmere v državi kmalu boljše, so jim zanetile iskrico v očeh, predvsem pa ogrele njihova srca. Oskrbovanci doma upokojencev nam že vračajo darove. Pošiljajo nam namreč fotografije svojih nasmejanih obrazov ob prejemu naših voščilnic.